Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

7 uczuć

Strach, złość, smutek, radość, wstręt, zazdrość, wstyd. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
19 października 20:00 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY
20 października 20:00 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY
21 października 20:00 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY
24 października 20:00 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY
25 października 20:00 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY
26 października 18:00 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY
28 października 18:00 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY
31 października 18:00 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY

BIAŁY KIEŁ (2D/dubbing)

Biały Kieł to rezolutny i bardzo nietypowy szczeniak – mieszanka psa i wilka. Po rodzicach odziedziczył najlepsze cechy obu ras, więc szybko uczy się, jak przetrwać w mroźnych i nieprzyjaznych krainach dzikiej północy. Niestety szczeniak gubi się i odłącza od rodziny. Z pomocą przychodzi mu wódz indiańskiego plemienia, który przygarnia go do swojej wioski. Pośród nowych przyjaciół, Biały Kieł szybko dorasta i uczy się współpracy z innymi psami i członkami wspólnoty. Niestety na skutek nieprzewidzianych zdarzeń, zwierzak trafia do nowych właścicieli, którzy widzą w nim tylko łatwy zarobek. Na szczęście z pomocą przychodzą mu dobrzy ludzie. Wielka przygoda, która czeka Białego Kła, odkryje przed nim jego prawdziwą naturę i da mu pełną miłości lekcję na całe życie.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
18 października 09:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
18 października 11:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
18 października 14:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
18 października 16:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY

Jan Kondrak - artysta Lubelskiej Federacji Bardów

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
29 listopada 18:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY

Kabaret Pod Wyrwigroszem - Najnowszy program: Tra Ta Ta Ta

Kabaretu Pod Wyrwigroszem nie trzeba nikomu przedstawiać. Prawie 25 lat na scenie mówi samo za siebie.
Zapraszamy na premierę najnowszego programu pod tytułem "Tra Ta Ta Ta", czyli gwarancja udanej zabawy i mnóstwo śmiechu!
Nie możesz tego przegapić!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
27 października 16:00 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY

Kler (2D/0)

Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos), pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce. Drugi z księży, Trybus (Robert Więckiewicz) jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule (Arkadiusz Jakubik), który - pomimo swojej żarliwej wiary - właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.

OBSADA:             Janusz Gajos, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak

REŻYSERIA:         Wojciech Smarzowski

SCENARIUSZ:    Wojciech Smarzowski

GATUNEK:          dramat

CZAS TRWANIA:              133 min.

PRODUKCJA:     Polska

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
18 października 19:45 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
19 października 16:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
20 października 16:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
21 października 16:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
24 października 16:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
25 października 16:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY

Kopciuszek.Historia prawdziwa (2D/dubbing)

Po przybyciu na królewski bal, Kopciuszek i jej przyjaciele odkrywają sekret. Okazuje się, że prawdziwy książę został zamieniony w mysz, a jego miejsce na dworze zajął oszust, kontrolowany przez podstępną wiedźmę. 

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
19 października 10:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
26 października 14:15 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY
28 października 14:15 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY
31 października 14:15 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY

PREDATOR (3D/dubbing)

Reżyser Shane Black ("Iron Man 3") przedstawia widowiskowy film science fiction, który rewolucjonizuje serię o Predatorze. Tym razem spektakularne polowanie przenosi się z odległych zakątków kosmosu wprost na ulice niewielkiego miasteczka na amerykańskiej prowincji. Najgroźniejsi łowcy wszechświata są silniejsi, mądrzejsi i bardziej śmiercionośni niż kiedykolwiek wcześniej, ulegli bowiem modyfikacji genetycznej, wzbogacając się o DNA innych gatunków. Kiedy mały chłopiec przypadkowo sprowadza ich ponownie na Ziemię, jedynie oddział byłych żołnierzy i skromny nauczyciel mogą zapobiec zagładzie rasy ludzkiej. 

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
18 października 17:45 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY

Serce nie sługa

Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat temu. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Daria na początku sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, w końcu się poddaje i ulega namowom przyjaciela. Każde z nich w pewnym momencie będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy to przyjaźń, czy jednak kochanie? W chwili, gdy ich życie nabierze zupełnie nowego smaku los pokrzyżuje ich plany. Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
19 października 18:15 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY
20 października 18:15 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY
21 października 18:15 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY
24 października 18:15 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY
25 października 18:15 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY

Spektakl ALBUM KARLA HÖCKERA - Teatr Polska

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza 17 listopada o godz. 18.00 na spektakl Fundacji Teatru Transatlantyk pt. „Album Karla Höckera”.
Bilety w cenie 20 zł – normalny – 15 zł - ulgowy do nabycia w kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw. W dniu wydarzenia wejściówki w wyższej cenie, odpowiednio 30 zł i 25 zł.
Bilety po 5 zł będą mogły nabyć osoby, które okażą przy zakupie w kasie wejściówki na cztery poprzednie spektakle z cyklu Teatr Polska.


Album Karla Höckera jest próbą zrozumienia historycznej tragedii Auschwitz z niezbadanej dotąd perspektywy sprawców. Wykorzystując techniki teatru dokumentalnego, improwizację i badania, spektakl przedstawia człowieka aż nazbyt ludzkiego, który dokonuje aktu ostatecznego. Poprzez wskrzeszanie zdjęć, widzowie stają się świadkami zwykłego życia pracowników i ich zwierzchników, którzy prowadzili obóz zagłady w Auschwitz. Album rzuca wyzwanie tradycyjnym narracjom i założeniom na temat katów Holocaustu ukazując zwykłą i rodzinną twarz ludzkiej tragedii.
To spektakl - hybryda zbudowany wokół pokazu slajdów pochodzących z oryginalnego albumu fotograficznego dokumentującego życie oprawców w Auschwitz. Na jego strukturę składają się różne formy, w tym performatywnego wykładu, dokumentalnego dochodzenia i teatru. Jednak o jego wyjątkowości świadczą przede wszystkim intuicje i instynkty a także umiejętności improwizatorskie aktorów, dzięki którym dokonaliśmy naszej własnej analizy i rekonstrukcji historycznych zdjęć pochodzących z obozu.
W czasie spektaklu wszyscy uczestnicy - aktorzy i reżyser obecni są na scenie również jako prywatne osoby. Na oczach widzów wcielają się w role, czyli postaci historyczne wyświetlane na fotografiach, by po chwili znów jako prywatni ludzie komentować ich działania i wybory z pozycji researcherów czy nawet detektywów- amatorów. Zabieg ten tworzy wielopłaszczyznową rzeczywistość rozpiętą pomiędzy faktem historycznym a wyobrażeniem, czy próbą jego wizualizacji. W zderzeniu z taką rzeczywistością widz zostaje postawiony przed koniecznością krytycznego myślenia i samodzielnej odpowiedzi na pytania: kim są ci ludzie, co robią, o czym świadczą ich działania? Widza skłania się również do zastanowienia nad jego własnymi przekonaniami dotyczącymi Holocaustu i jego sprawców.


Spektakl został zrealizowany w ramach programu „Teatr Polska”. Celem programu jest ułatwianie dostępu do oferty polskich teatrów poprzez zwiększanie ich mobilności i umożliwienie prezentacji spektakli w ośrodkach mających utrudniony dostęp do kultury. W jego ramach teatry instytucjonalne, samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe otrzymują dofinansowanie prezentacji przedstawień w miejscowościach, w których nie ma teatru instytucjonalnego. „Teatr Polska” jest organizowany od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Reżyseria: Paul Bargetto

Dramaturgia: Małgorzata Sikorska-Miszczuk
Kostiumy:
Agnieszka Kaczyńska
Producent:
Marta Cienkowska
Obsada:
Paul Bargetto, Marta Król- Gajko, Helena Chorzelska, Krzysztof Polkowski, Grzegorz Sierzputowski, Tomasz Sobczak

Czas trwania: 90 min
Spektakl dla widzów dorosłych. 

 

 

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
17 listopada 19:00 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY

Spektakl SPEKTRUM - Teatr Polska

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza 30 października o godz. 18.00 na spektakl pt. „Spektrum”. Spektakl wyprodukowany został przez Fundację Sztukmistrze i Warsztaty Kultury w Lublinie przy współpracy z Carnival Otwarta Przestrzeń Cyrkowa dla Carnavalu Sztukmistrzów 2015.
Bilety w cenie 20 zł – normalny – 15 zł - ulgowy do nabycia w kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw. W dniu wydarzenia wejściówki w wyższej cenie, odpowiednio 30 zł i 25 zł.

Spektrum to spektakl nowego cyrku, łączący w sobie elementy akrobatyki, teatru, żonglerki, pantomimy oraz iluzji optycznej. Jest on zapisem poszukiwań artystycznych nastawionych na odświeżające i innowacyjne zastosowanie sztuk cyrkowych z wykorzystaniem technik teatru fizycznego. Cel ten pozwolił nam uzyskać unikalną warstwę wizualno-ruchową, gdzie gest jest sprzężony ze świadomą manipulacją przedmiotem. Widz zostaje przeniesiony do abstrakcyjnego świata kształtów i rzeczy. Za ich pomocą aktorzy tworzą atmosferę groteskowego uniwersum obrazów. „Spektrum” to spektakl widowiskowy, żywy, minimalistyczny, ujawniający możliwą harmonię pomiędzy ciałem a przedmiotem. Humor, dynamizm i różnorodność w połączeniu z przemyślaną grą gestów i ukrytych znaczeń, stanowi treść uniwersalną w odbiorze, skierowaną zarówno do młodszego jak i starszego widza.


Spektakl został zrealizowany w ramach programu „Teatr Polska”. Celem programu jest ułatwianie dostępu do oferty polskich teatrów poprzez zwiększanie ich mobilności i umożliwienie prezentacji spektakli w ośrodkach mających utrudniony dostęp do kultury. W jego ramach teatry instytucjonalne, samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe otrzymują dofinansowanie prezentacji przedstawień w miejscowościach, w których nie ma teatru instytucjonalnego. „Teatr Polska” jest organizowany od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Reżyseria: Jakub Szwed, Artur Perskawiec, Daniel Chlibiuk, Mateusz Kownacki

Muzyka: Paul Kwitek

Scenografia: Daniel Chlibiuk
Obsada:
Jakub Szwed, Artur Perskawiec, Daniel Chlibiuk, Mateusz Kownacki

Czas trwania: 50 min
Spektakl dla młodzieży i dorosłych. 

 

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
30 października 18:00 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY

Spektakl ZAKONNICE ODCHODZĄ PO CICHU - Teatr Polska

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza 23 października o godz. 18.00 na spektakl Teatru Opole pt. „Zakonnice odchodzą po cichu”.
Bilety w cenie 20 zł – normalny – 15 zł - ulgowy do nabycia w kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw. W dniu wydarzenia wejściówki w wyższej cenie, odpowiednio 30 zł i 25 zł.

 

Punkt wyjścia spektaklu stanowią historie bohaterek reportażu „Zakonnice odchodzą po cichu” Marty Abramowicz. Stają się one pomostem między obserwacją kreacji aktorskiej a osobistym stosunkiem aktorek do interpretowanych przez nie postaci. Nadrzędnym tematem spektaklu jest powołanie, rozumiane zarówno w kontekście sacrum jak i profanum, poprzez służbę Bogu, aż po misję i etos aktora.

Podczas spektaklu, widz będzie świadkiem budowania więzi emocjonalnej pomiędzy początkowo sobie obcymi kobietami; aktorką i interpretowaną przez nią bohaterką. Spektakl stawia pytania o istotę tożsamości, metafizykę czy szeroko pojęty humanizm. Teatr to idealne miejsce na analizę tematu łączącego rzeczywistość z fikcją, świętość ze świeckością, kreację z reportażem.


Spektakl został zrealizowany w ramach programu „Teatr Polska”. Celem programu jest ułatwianie dostępu do oferty polskich teatrów poprzez zwiększanie ich mobilności i umożliwienie prezentacji spektakli w ośrodkach mających utrudniony dostęp do kultury. W jego ramach teatry instytucjonalne, samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe otrzymują dofinansowanie prezentacji przedstawień w miejscowościach, w których nie ma teatru instytucjonalnego. „Teatr Polska” jest organizowany od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Reżyseria: Daria Kopiec
Scenariusz: Martyna Lechman
Muzyka na żywo: Natalia Czekała

Choreografia: Aneta Jankowska
Kostiumy: Patrycja Fitzet
Obsada: Cecylia Caban, Natalia Czekała, Karolina Kuklińska, Joanna Sokołowska,

Małgorzata Mikołajczak
Czas trwania: 75 min (bez przerwy)

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
23 października 18:00 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY

VENOM (3D/dubbing)

Kiedy Eddie Brock zdobywa moce symbionta, zmuszony jest uwolnić swoje alter-ego "Venoma", by ratować własne życie. 

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
26 października 16:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
26 października 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
27 października 18:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
27 października 20:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
28 października 16:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
28 października 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
31 października 16:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
31 października 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY

Zegar Czarnoksiężnika (/dubbing)

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
19 października 14:15 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY
20 października 14:15 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY
21 października 14:15 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY
24 października 14:15 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY
25 października 14:15 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY