Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Kariera po polsku

KARIERA PO POLSKU, to sztuka o żebrakach, którzy nieoczekiwanie dla siebie robią urzędniczą „karierę”. Zostają wprowadzeni w świat establishmentu małego miasteczka przez żonę pyszałkowatego burmistrza, który ją zdradza, jest zajęty własną karierą i zbyt mało się nią interesuje. Żona, żeby się na nim zemścić, postanawia mu dowieść, że w dzisiejszych czasach aby zostać wysokim urzędnikiem, nie trzeba wiele umieć. Postanawia poszukać odpowiedniego kandydata wśród żebraków. W tym celu przebiera się za żebraczkę i wchodzi w ich środowisko. Żebracy, ponieważ jeden z nich chciał być kiedyś aktorem, chcą założyć teatrzyk uliczny i próbują nieudolnie zagrać fragment Wesela Wyspiańskiego. Pojawia się policjant, który uważa, że to jest zgromadzenie i usiłuje ich przywołać do porządku. Burmistrz chcąc wygrać zbliżające się wybory, odwiedza mieszkańców miasteczka i napotyka żebraków i swoją żonę, której nie rozpoznaje i „nadaje” na nią. Żona coraz bardziej wściekła, rozdziela wśród żebraków role, które mają zagrać przed burmistrzem i wtajemnicza ich w cały plan. Jeden żebrak ma udawać eksperta od ekonomii, drugi mecenasa, specjalistę w dziedzinie prawa miejskiego. Następuje spotkanie z burmistrzem, podczas którego burmistrz zaczyna wierzyć, że ma do czynienia z prawdziwymi fachowcami. W tak zwanym między czasie żona burmistrza zawiadamia Ministerstwo Gospodarki, że w małym miasteczku pojawił się geniusz ekonomii, który z pewnością przyda się w Ministerstwie. Do miasteczka przyjeżdża zainteresowany geniuszem, sam minister gospodarki i wręcza żebrakowi nominację na stanowisko swojego doradcy. Od tej chwili z żebrakiem, jako wysokiej klasy ekspertem od ekonomii, wszyscy muszą się liczyć. Jak by tego było mało, żona burmistrza zakochuje się w żebraku, który robi taką karierę i postanawia rozwieść się z mężem, który teraz w jej oczach, już niewiele znaczy. Ale na końcu następuje nieoczekiwany zwrot akcji, który misternie ułożony plan, wywraca do góry nogami. Wszystko bowiem okazuje się mistyfikacją. Widz w pewnym momencie zrozumie, że został wciągnięty przez aktorów w grę, w którą sam uwierzył. W przedstawieniu niebagatelną rolę odgrywa również papuga, która co chwila we wszystko się wtrąca, stając się mimo woli centralną postacią sztuki.
Całość jest satyrą na płyciznę intelektualną i moralną naszych czasów. Nie trzeba czegoś umieć, wystarczy być odpowiednio bezczelnym i chwalić się znajomościami żeby zrobić karierę. Karierę po polsku. Komedia, prawdziwa komedia.

Producent : Leszek Kwiatkowski
Reżyseria : Stefan Friedmann
Muzyka : Mariusz Telicki
Scenografia i kostiumy : Małgorzata Tarasewicz- Wosik

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
20 marca 19:00 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY

Kobiety mafii 2

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

[opis dystrybutora kino]
Rozwiń
Data Godzina Miejsce
22 lutego 17:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
22 lutego 19:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
23 lutego 17:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
23 lutego 19:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
24 lutego 17:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
24 lutego 19:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
26 lutego 17:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
26 lutego 19:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
27 lutego 17:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
27 lutego 19:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
01 marca 17:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
01 marca 19:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
02 marca 17:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
02 marca 19:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
03 marca 17:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
03 marca 19:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
05 marca 17:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
05 marca 19:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
06 marca 17:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
06 marca 19:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
07 marca 17:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
07 marca 19:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY

KONCERT MAGDY UMER I BOGDANA HOŁOWNI – BEZSENNA NOC

KONCERT MAGDY UMER I BOGDANA HOŁOWNI – BEZSENNA NOC

 

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza 27 kwietnia o godz. 18.00 do sali widowiskowej na koncert Magdy Umer i Bogdana Hołowni „Bezsenna noc”.  Bilety w cenie 50 zł – luty, 60 zł – marzec, 70 zł – kwiecień, 75 zł – w dniu koncertu do nabycia w kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw.pl.

„Bezsenna noc” to koncert na głos i fortepian. Moderato cantabile i jazz piano. Prostota, wrażliwość i talent. Melancholia i uśmiech. Piękne piosenki o miłości. Na ile niezwykłe będzie to połączenie, ocenicie Państwo sami. Magda Umer na swoją nową płytę, którą wydarzenie promuje, wybrała najpiękniejsze evergreeny. Wykonuje je z właściwą sobie wrażliwością i delikatnością. „Pokoik na Hożej” Hemara, „La valse du mal” Młynarskiego, „Już nie zapomnisz mnie” Starskiego czy „Uciekaj moje serce” Osieckiej to tylko kilka przykładów. Prawdziwa uczta, zwłaszcza, kiedy dźwięki podaje Bogdan Hołownia. Pianista jazzowy, którego z Magdą Umer łączy miłość do muzyki Warsa i Wasowskiego. „Ja właściwie opowiadam piosenki”- zdradziła kiedyś w wywiadzie Magda Umer. Ale jakie to są opowiadania… i z jaką ścieżką dźwiękową!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
27 kwietnia 18:00 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY

Lego Przygoda 2 (2D/dubbing)

Minęło pięć lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy LEGO DUPLO®niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie LEGO®, Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych, nieodkrytych światów, w tym do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności Master Builderskich, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
16 lutego 14:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
16 lutego 16:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
17 lutego 14:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
17 lutego 16:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
19 lutego 14:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
19 lutego 16:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
20 lutego 09:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
20 lutego 11:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
20 lutego 14:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
20 lutego 16:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
21 lutego 09:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
21 lutego 11:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
21 lutego 14:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
21 lutego 16:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
22 lutego 15:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
23 lutego 15:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
24 lutego 15:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
26 lutego 15:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
27 lutego 15:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
28 lutego 15:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY

Mój piękny syn

„Mój piękny syn” to najnowsze dzieło Felixa van Groeningena (nominacja do Oscara za film „W kręgu miłości”). Scenariusz filmu powstał na podstawie wspomnień Davida Sheffa i jego syna Nica, które stały się bestsellerami, zajmując pierwsze miejsca na liście New York Timesa. Producentem filmu jest Brad Pitt i jego firma Plan B, która stoi za sukcesem nagrodzonych Oscarami produkcji „Moonlight” i „Zniewolony. 12 Years a Slave”.

Historia rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
18 lutego 17:45 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY

Planeta Singli 3 (2D)

Trzecia część i wielki finał komediowego hitu, który chwycił za serca, rozbawił do łez i rozkochał w sobie miliony widzów! Wraz z powrotem dotychczasowych, uwielbianych bohaterów (Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Joanna Jarmołowicz) na wielkim ekranie pojawią się nowe, zaskakujące nazwiska. W jakich rolach wystąpią Bogusław Linda i Borys Szyc? O tym widzowie dowiedzą się już na Walentynki 2019! Będzie bardzo śmiesznie, bardzo wzruszająco i bardzo… inaczej niż we wszystkich komediach romantycznych, jakie widzieliście!

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. „Planeta Singli 3” to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
16 lutego 18:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
16 lutego 20:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
17 lutego 18:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
17 lutego 20:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
19 lutego 10:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
19 lutego 18:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
19 lutego 20:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
20 lutego 18:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
20 lutego 20:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
21 lutego 18:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
21 lutego 20:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY