Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

365 dni

Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo - najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na... pokochanie go. Film powstaje na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
20 lutego 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY

Bad Boy

Reżyseria: Patryk Vega. Wykonawcy: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka, Zbigniew Zamachowski.

Czołowy specjalista od kina sensacyjnego Patryk Vega odkrywa najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach. Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr został policjantem, dla młodszego Pawła napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola, adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 lutego 17:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
28 lutego 19:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
29 lutego 17:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
29 lutego 19:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
01 marca 20:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
03 marca 17:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
03 marca 19:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
04 marca 20:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
05 marca 17:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
05 marca 19:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
07 marca 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
08 marca 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
10 marca 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
11 marca 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
12 marca 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY

Boże Ciało

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Po kilku latach odsiadki chłopak zostaje warunkowo zwolniony, a następnie skierowany do pracy w zakładzie stolarskim. Zamiast tego jednak, popychany niemożliwym do spełnienia marzeniem, Daniel kieruje się do miejscowego kościoła, gdzie zaprzyjaźnia się z proboszczem. Kiedy, pod nieobecność duchownego, niespodziewanie nadarza się okazja, chłopak wykorzystuje ją i w przebraniu księdza zaczyna pełnić posługę kapłańską w miasteczku. Od początku jego metody ewangelizacji budzą kontrowersje wśród mieszkańców, szczególnie w oczach surowej kościelnej Lidii. Z czasem jednak nauki i charyzma fałszywego księdza zaczynają poruszać ludzi pogrążonych w tragedii, która wstrząsnęła lokalną społecznością kilka miesięcy wcześniej.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
22 lutego 16:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY

Gang zwierzaków (2D/dubbing)

Gdy w Robopolis mieście przyszłości władzę przejmują zbuntowane roboty, ludzie muszą natychmiast opuścić miasto. Grupa rozpieszczonych, przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych z elegancką kotką Bellą na czele, nie bardzo umie radzić sobie bez swoich opiekunów. Co innego bezpański pies Roger. On jest w siódmym niebie. Zna ulice jak własną kieszeń i bez nadzoru ludzi łatwo potrafi zdobyć smaczne kąski i wywieść w pole mechanicznych stróżów prawa. Wkrótce jednak nawet on zaczyna tęsknić za ludźmi, bo roboty zaczynają się coraz bardziej panoszyć i planują zburzenie całego miasta. Roger, jego przyjaciel Bob czyli robot o gołębim sercu oraz Bella i jej zadzierający nosa kompani, muszą połączyć siły w walce o swoje domy, miasto, może nawet cały świat, a przy okazji o swoich kochanych opiekunów.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 lutego 15:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
29 lutego 15:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
03 marca 15:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
05 marca 15:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY

Jojo Rabbit

Gdy niemiecki chłopiec (Roman Griffin Davis jako Jojo) znajduje młodą Żydówkę (Thomasin McKenzie), którą ukrywa na strychu samotnie wychowująca go matka (Scarlett Johansson), jego świat staje na głowie. Mając u boku jedynie idiotycznego wymyślonego przyjaciela, którym jest nikt inny jak sam Adolf Hitler (Taika Waititi), Jojo musi teraz stawić czoła swemu ślepemu nacjonalizmowi.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
24 lutego 18:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY

Lubelska Federacja Bardów w KDK - Koncert „Nasze najlepsze”

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie - koncert Lubelskiej Federacji Bardów, która w minionym roku obchodziła 20-lecie swojej działalności artystycznej. Podczas koncertu "Nasze najlepsze" usłyszymy utwory własnego autorstwa, najczęściej "bisowane" przez publiczność, z niewielką domieszką klasyki Leonarda Cohena, Boba Dylana i Edwarda Stachury.
WYSTĄPIĄ:
Jan Kondrak - śpiew, gitara akustyczna
Marek Andrzejewski - śpiew, gitara akustyczna
/https://www.facebook.com/marek.andrzejewski.10
Piotr Selim - śpiew, fortepian
/https://www.facebook.com/piotr.selim
Katarzyna Wasilewska - śpiew, skrzypce.

Absolutnie typowa formacja w domenie piosenki literackiej, turystycznej, artystycznej, kabaretowej. Najbardziej energetyczny teatr piosenki. Grupa, która przełamała stereotyp niszowości, występując przed wielotysięczną widownią Bieszczadzkich Aniołów w Cisnej, czy Stachuriady w Grochowicach. Ostatnio największa gwiazda takich festiwali jak YAPA w Łodzi, Bazuna, Kropka w Głuchołazach, Danielka w Ujsołach. Od 20 lat na scenie. Rodowód bierze z Piwnicy pod Baranami. Stawia na wielkie głosy. Na tradycyjne, piękne melodie. Na dobrze zgrany chór. Emanuje żywiołowością i ogromną ilością pozytywnej energii, w której to kwestii jest dziś trudna do zastąpienia.
Ma na koncie 12 płyt i mnóstwo koncertów w Polsce, w Europie i w USA.

Bilety w cenie 40 zł.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
01 marca 18:00 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY

Parasite (2D/napisy)

Absolutny wizjoner! Nikt inny nie kręci tak dobrych filmów rozrywkowych jak on - mówi o reżyserze „Parasite” Quentin Tarantino, jeden z jego największych fanów. Potwierdził te słowa tegoroczny Festiwal w Cannes, gdzie w walce o Złotą Palmę „Parasite” Bong Joon-ho pokonał „Pewnego razu… w Hollywood”, oczarowując jury, światową krytykę i publiczność.

„Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.
„Parasite” to pełen dzikiego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller o ludziach, którzy nigdy nie mieli się spotkać – biednych i bogatych, tych naprawdę uprzywilejowanych i tych zepchniętych do rynsztoków. Nowy film twórcy przebojów „Okja” i „Snowpiercer: Arka przyszłości” to wielki hit światowego kina i prawdziwy filmowy rollercoaster.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
04 marca 18:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY

Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN)

A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różniące się kobiety nie mają wyjścia. Muszą współpracować, żeby pokonać Romana

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
21 lutego 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
22 lutego 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
23 lutego 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
25 lutego 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
26 lutego 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
27 lutego 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY

Spektakl "WIERUSZKA, TWOJA WYMARZONA POMOC DOMOWA"

Najnowsza komedia Marka Rębacza, autora największych hitów teatralnych w Polsce ostatnich lat. "Atrakcyjny pozna panią", "Dwie morgi utrapienia", "Basia sama w domu" to tylko niektóre tytuły Teatru Rębacz, które bawiły do łez dziesiątki tysięcy Widzów podczas setek spektakli zagranych w całym kraju.

Janek (lekarz) i Adam (prawnik), są szwagrami. Jako dojrzali mężczyźni wiodą ustabilizowane życie rodzinne. Mówiąc krótko: nuda życiowa jak cholera... I oto Adam, wracający z podróży służbowej na Ukrainę, zapowiada przyjazd poszukującej pracy dziewczyny (Wieruszki), która idealnie nadawać się będzie na pomoc domową. Obaj panowie, oczami wyobraźni, widzą już siebie siedzących w ogrodzie, z wykwintnymi drinkami w dłoniach i Wieruszkę usługującą im na każdym kroku. Rzeczywistość bywa czasem piękniejsza niż wyobrażenia - Wieruszka okazuje się rudowłosą dwudziestolatką o zjawiskowej urodzie. Wszelkie plany biorą w łeb, role odwracają się i to obaj panowie nadskakują Wieruszce na każdym kroku, wyręczając we wszystkich pracach domowych. Oczywiście natychmiast zakochują się w dziewczynie. Zwłaszcza, że ta okazuje się potomkinią kresowej arystokracji. Jako że demokratyczne przemiany postępują nawet na Ukrainie, dziewczyna zaczyna odzyskiwać pozostawiony tam majątek: ogromne obszary ziemi, kamienice, wreszcie pola naftowe. I jak kogoś takiego nie pokochać bezgraniczną miłością? Swoje małżeństwa (dotychczas bardzo udane) panowie określają teraz życiowymi pomyłkami, a wzajemna rywalizacja o względy dziewczyny przybiera coraz ostrzejsze formy. Dodatkowe zamieszanie wprowadza niechciany gość - wujek i opiekun Wieruszki, były czerwonoarmista. Oczywiście żony Janka i Adama nie pozostają dłużne i również knują swoją intrygę...

Obsada: Tomasz Ciachorowski, Lech Dyblik, Sławomir Pacek, Sylwia Gliwa/Kinga Krasuska, Klaudia Kuchtyk, Kinga Pędzińska

Autorstwo i reżyseria: Marek Rębacz

Czas trwania spektaklu: 90 minut (dwa akty 45min+45min, plus przerwa 10-15min)

Teatr Rębacz

tel: +48 606 949 494 / +48 515 144 609

e-mail: info@teatrrebacz.pl

Info: Teatr Rębacz, NIP 713-295-21-90, Konopnica 277c, 21-030, Motycz

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
06 marca 17:30 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY
06 marca 20:00 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY

Spektakl WILLA RÓZIN

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na pokaz spektaklu Fundacji Banina pt. „Willa Rózin”
w reżyserii Bartłomieja Miernika, który odbędzie się 21 lutego 2020 roku o 11.30
w Krasnostawskim Domu Kultury, a także na rozmowę po spektaklu. Pokaz jest skierowany do młodzieży od 12. roku życia.
„Willa Rózin" to spektakl historyczny, patriotyczny dla młodzieży popularyzujący ratowanie dzieci Zamojszczyzny. Główną osią scenariusza jest pomoc Róży Zamoyskiej niesiona dzieciom z obozu przejściowego w Zwierzyńcu. Te wydarzenia, te uratowane osoby, ich dzieje i losy są szczególnie wyróżnione w spektaklu.
Premiera spektaklu odbyła się 8 września o 20.00 na terenie willi na Rózinie,
w Zwierzyńcu. Pokaz wsparł pan Marcin Zamoyski, a także burmistrz Zwierzyńca – pani Urszula Kolman oraz Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu.
Po premierze spektakl został zaadaptowany z plenerowego na salowy. Wystawiono go 24 oraz 25 listopada w Kinie Skarb w Zwierzyńcu oraz 26 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie. Został bardzo dobrze przyjęty nie tylko przez dorosłych – dyrekcję
i nauczycieli, ale także przez młodzież z okolicznych szkół, która aktywnie włączyła się
w dyskusję po spektaklu.
Do pracy nad spektaklem poza aktorami zaproszono młodzież w wieku 10-16 lat
z powiatu zamojskiego i biłgorajskiego, a także młodzież z Domu Dziecka nr 2
w Zwierzyńcu.
Realizatorzy zaznaczają: „Uważamy, że ważne jest, by uczyć młodych ludzi
o postawach patriotycznych, o miejscach, w których żyją, o ludziach, którzy zaznaczyli się
w historii regionu. Celem projektu jest więc popularyzacja wiedzy na temat ratowania dzieci
z zagłady, integracja dzieci i młodzieży, propagowanie postaw patriotycznych obywateli polskich ratujących dzieci podczas wojny, podnoszenie poziomu świadomości młodych ludzi w zakresie tematyki historycznej związanej z regionem, w którym dorastają.”

Spektakl trwa 40 minut, następne 30-40 minut będzie przeznaczone na rozmowę
z młodzieżą. Koszt jednego biletu uczniowskiego to 15 złotych, opiekunowie oczywiście mogą wejść bezpłatnie.
Mamy nadzieję, że Państwa szkoła zechce uczestniczyć w pokazie spektaklu „Willa Rózin”. W celu ustalenia szczegółów skontaktuje się z Państwem kierownik produkcji spektaklu – Karolina Kaliszuk (e-mail: karolinakaliszuk@gmail.com, telefon: 798560725).

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na pokaz 21 lutego 2020 roku o 11.30
w Krasnostawskim Domu Kultury.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
21 lutego 11:30 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
BILETY

Superpies i Turbokot

Jak zostać SuperPsem? Wystarczy 50 lat w kosmosie! Po powrocie na Ziemię, lojalny Pies wyrusza na poszukiwania swojego właściciela. Na swoje nieszczęście, trafia do małego miasteczka, gdzie złowrogi glina Niemilak prowadzi obławę na bezbronne zwierzęta. Z pomocą SuperPsu przychodzi... TurboKot! Zanim jednak wspólnymi siłami odnajdą dom, czeka ich masa przygód, dzięki którym odkryją w sobie moc superbohaterów.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
21 lutego 14:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
22 lutego 14:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
23 lutego 14:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
25 lutego 14:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
26 lutego 09:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
26 lutego 11:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
26 lutego 14:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
27 lutego 14:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY

Zenek

Historia chłopaka z podlaskiej wsi, który realizuje swoje wielkie marzenie, by śpiewać i bawić tłumy. Dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął niebywały sukces.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
20 lutego 16:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
20 lutego 18:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
21 lutego 16:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
21 lutego 18:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
22 lutego 18:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
23 lutego 16:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
23 lutego 18:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
25 lutego 16:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
25 lutego 18:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
26 lutego 16:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
26 lutego 18:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
27 lutego 16:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
27 lutego 18:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY