• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Śląska biesiada z gwiazdami śląskiej telewizji

 Krasnystaw

 Krasnostawski Dom Kultury
 ul. Okrzei 10

 parter

 Nazwa sektora

 29.10.2022

 18:00

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 12

 Ilość wolnych biletów

Grzegorz Stasiak to prawdziwy showman, wodzirej i konferansjer.
Od urodzenia mieszka w Rudzie Śląskiej. Jest założycielem kabaretu "Mieszany". Od lipca 2002 koncertuje w całej Polsce, a od września również w Niemczech. Do osiągnięć jego twórczości artystyczno - rozrywkowej należy zaliczyć także program pt. "Telefon Szczęścia", emitowany w lokalnej telewizji Elsat oraz program pt. "Na Wesoło i po śląsku" który prowadził na falach eteru Radia Piekary. W latach 2000-2002 był członkiem "Kabaretu Śląskiego". Jest laureatem konkursu "Po naszymu czyli po śląsku", zwycięzcą "Maratonu uśmiechu", aktorem seriali komediowych "Nauka jazdy", "Święta wojna". Grał także w filmie fabularnym "Angelus" oraz innych, mniej znanych produkcjach niezależnych.
Pan Grzegorz prowadzi także audycje w Radiu eM w pt. "Obrazki śląskie" oraz w Radio Vanessa w programie "Biesiada Śląska". Publikuje ponadto swoje felietony pisane w gwarze śląskiej na łamach "Wieści Gliwickich".
Grupa Fest powstała w 2008r a założycielem jest Jakub Tomaszewski. W swoim dorobku muzycznym zespół może się pochwalić pięcioma wydanymi autorskimi płytami. Sukces przyszedł już wraz z pierwszą płytą "Przed Siebie" wydaną w 2010r. Utwory z płyty zdobyły uznanie i znalazły się na wielu składankach szlagierowych a piosenka tytułowa "Przed Siebie" oraz "Nima jak u teścia" zostały wyjątkowo docenione i na Liście Śląskich Szlagierów emitowanej w telewizji TVS przez wiele tygodni zajmowały czołowe miejsca w tym również najwyższe na podium. Utwory Grupy Fest można usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych a teledyski emitowane są w różnorodnych telewizjach. Koncerty z Grupą Fest to rewelacyjnie dobrany humor kabaretowy oraz dobra muzyka i niezapomniana zabawa.

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza na Śląską Biesiadę z Gwiazdami Śląskiej Telewizji
w dniu 29 października 2022 roku o godzinie 18:00.

Rozwiń